Rekuperacja w Giżycku

Rekuperacja montowana w Giżycku

Rekuperacja to doskonały sposób na ograniczenie kosztów związanych z ogrzewaniem danego budynku. Bazuje ona na odzyskiwaniu ciepła z powietrza wydmuchiwanego na zewnątrz poprzez wentylację, a następnie przekazywaniu go do strumienia dopiero trafiającego do budynku. W ten sposób nie trzeba wykorzystywać dodatkowej energii, by zapewnić odpowiednio wysoką temperaturę w pomieszczeniu. Latem rekuperacja działa odwrotnie, schładzając przez powietrze wywiewane strumień wwiewany.

Rekuperacja działa na bazie specjalnych wymienników. To właśnie one odzyskują ciepło i przekazują je pomiędzy masami, w taki sposób, by powietrze zimne i ciepłe nie mieszało się. Stosujemy elementy wysokiej jakości. Pozwala to na uzyskanie wysokiej wydajności danego systemu. Dobieramy odpowiednie komponenty instalacji do specyfiki danego budynku i innych systemów zastosowanych w jego wnętrzu.

Rekuperacja może być dobrym uzupełnieniem wentylacji i klimatyzacji w Giżycku. To jedno z wielu rozwiązań pozwalających na ograniczenie kosztów związanych z utrzymaniem budynku.

Montujemy rekuperacje w Giżycku oraz okolicznych miejscowościach. Działamy sprawnie, a wszystkie szczegóły ustalamy z klientem. Tworzymy projekt, biorąc pod uwagę budżet inwestora oraz uwarunkowania danego budynku. Stworzenie rekuperacji jest bowiem możliwe zarówno w przypadku już istniejących obiektów, jak i tych dopiero powstających.

Masz pytania?

NAPISZ DO NAS

Kontakt telefoniczny:

+48 666-918-888

Adres email:

biuro@iEnergia.eu

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego w celu ustalenia szczegółów spotkania: