Pompy ciepła w Giżycku

Pompy ciepła – Giżycko

Zajmujemy się montażem pomp ciepła. To skomplikowane systemy, które pozwalają na pozyskiwanie energii z otoczenia poza budynkiem. Dzięki temu możliwe jest ograniczenie kosztów związanych z ogrzewaniem danego obiektu.

Pompy ciepła działają w różny sposób, w zależności od typu wybranej instalacji. Istnieje bowiem opcja pozyskania energii z:

  • wody,
  • powietrza,
  • gruntu.

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia sprawdzamy, jaka forma instalacji sprawdzi się najlepiej w danym przypadku. W niektórych miejscach nie ma bowiem źródeł wody, dlatego konieczne jest zastosowanie pomp ciepła powietrznych czy gruntowych. Wybieramy wysokiej jakości urządzenia, które pozwalają na uzyskanie maksymalnej wydajności całej instalacji. Na każdym etapie realizacji konsultujemy kolejne kroki z naszymi klientami.

Stosujemy także inne rozwiązania, które pozwalają na ograniczenie kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. Mowa tu m.in. o rekuperacji w Giżycku. Taki system pozyskuje ciepło z powietrza, ale działa na nieco innych zasadach niż klasyczne pompy ciepła. Obecnie stosowanie takich rozwiązań cieszy się popularnością w nowych i modernizowanych budynkach.

Montujemy pompy ciepła w Giżycku i okolicznych miejscowościach. Działamy sprawnie i konsultujemy każdy etap z klientem. Tworzymy systemy, które pozwalają na uzyskanie wymiernych korzyści. Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy wstępną wycenę i stworzymy projekt, a następnie zrealizujemy go na Twojej działce.

Masz pytania?

NAPISZ DO NAS

Kontakt telefoniczny:

+48 666-918-888

Adres email:

biuro@iEnergia.eu

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego w celu ustalenia szczegółów spotkania: