Pompy ciepła Ełk

Pompy ciepła montowane w Ełku

Oferujemy montaż pomp ciepła. To skuteczny sposób na zmniejszenie wysokości opłat za energię związaną z ogrzewaniem danego budynku. Instalacje tego typu pozwalają bowiem na pobieranie ciepła z wody lub powietrza, w zależności od zastosowanego rodzaju systemu.

Pompa ciepła składa się z trzech najważniejszych systemów. Pierwszy z nich pobiera energię ze środowiska. Drugi to sama pompa ciepła, która pozwala na przetworzenie pozyskanych wartości w ciepło niezbędne do ogrzania budynku. Ostatni element to system dystrybucji i przechowywania, odpowiedzialny za rozprowadzanie temperatury po całym budynku.

Pompy ciepła dzieli się na kilka rodzajów, w zależności od tego, skąd pozyskiwana jest energia. Na rynku znaleźć można przede wszystkim modele:

  • gruntowe,
  • wodne,
  • powietrzne.

Wybieramy odpowiedni typ systemu, biorąc pod uwagę przede wszystkim specyfikę danej działki. Sprawdzamy, skąd w konkretnym przypadku możliwe jest pobranie największej ilości ciepła. Przygotowujemy projekt, na podstawie którego możemy rozpocząć prace w terenie. Zwracamy uwagę m.in. na preferencje klienta odnośnie typu montowanej pompy ciepła.

Montujemy pompy ciepła w Giżycku, Ełku i okolicznych miejscowościach. Działamy na terenie całego województwa. Tworzymy funkcjonalne, ekologiczne systemy, które pozwalają na ogrzanie zarówno prywatnych domów, jak i budynków firmowych.

Zapraszamy do kontaktu. Stworzymy kompleksowy projekt i zamontujemy pompy ciepła w Twoim budynku. Działamy sprawnie, wybierając wysokiej jakości komponenty.

Masz pytania?

NAPISZ DO NAS

Kontakt telefoniczny:

+48 666-918-888

Adres email:

biuro@iEnergia.eu

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego w celu ustalenia szczegółów spotkania: