Ogrzewanie prądem w Ełku

Ogrzewanie prądem – usługi w Ełku

Ogrzewanie prądem jest jednym z kilku sposobów na zwiększenie temperatury w pomieszczeniu w sezonie zimowym. Instalacja tego typu zakłada montaż grzejników tradycyjnych lub specjalnych mat podłogowych. W skład systemu mogą wchodzić również specjalne kotły elektryczne. Obecnie takie urządzenia są dostępne w wersjach całkowicie bezobsługowych. Dzięki temu użytkownik nie musi martwić się koniecznością samodzielnego zarządzania ogrzewaniem każdego dnia. Wystarczy zaprogramować system, a będzie on działał automatycznie.

Użytkownik może również wybrać jeden z dwóch typów systemu:

  • konwekcyjny,
  • akumulacyjny.

Ogrzewanie prądem można podłączyć do instalacji fotowoltaicznej. Wówczas istnieje opcja zapewnienia niemal darmowej energii. Wystarczy tylko zainwestować w system i zamontować panele w odpowiedniej lokalizacji. Zajmujemy się tworzeniem obu systemów, dzięki czemu możemy przeprowadzić wszystkie prace w jednym budynku.

Stosujemy elementy instalacji wysokiej jakości, które pozwalają na uzyskanie największej możliwej wydajności systemu. Staramy się odciążyć właściciela budynku z konieczności samodzielnego zarządzania ogrzewaniem, wykorzystując przede wszystkim automatyczne rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu. Działamy przede wszystkim w Ełku, a także w innych miastach na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Masz pytania?

NAPISZ DO NAS

Kontakt telefoniczny:

+48 666-918-888

Adres email:

biuro@iEnergia.eu

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego w celu ustalenia szczegółów spotkania: