Klimatyzacja Giżycko

Klimatyzacja – montaż w Giżycku

Klimatyzacja jest łatwym sposobem na obniżenie temperatury w danym pomieszczeniu, co ma ogromne znaczenie przede wszystkim latem. Na rynku znaleźć można również urządzenia tego typu, które pozwalają na ogrzewanie wnętrz w sezonie zimowym. Zajmujemy się montażem klimatyzacji w Giżycku i okolicznych miejscowościach. Zwykle stosujemy systemy split, mocując je zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w mieszkaniach.

Na samym początku konieczne jest dokładne przemyślenie danego projektu. Klimatyzacja musi bowiem znaleźć się na ścianie, która nie graniczy z innymi pomieszczeniami. Konieczne jest wykonanie otworu na zewnątrz. Część jednostki znajduje się bowiem na zewnątrz, dlatego wymaga ona przeciągnięcia przewodów ze środka. Wykonujemy otwór w ścianie, przekładamy przewody i odpowiednio go izolujemy, by ograniczyć straty ciepła.

Dobieramy odpowiednią klimatyzację m.in. do metrażu danego pomieszczenia. W przypadku większych mieszkań lub domów czasem trzeba zastosować kilka jednostek. W trakcie naszych prac wykorzystujemy wysokiej jakości, nowoczesne sprzęty, które zachowują żywotność przez kolejne lata.

Montujemy też klimatyzację w Ełku i okolicznych miejscowościach. Działamy na terenie niemal całego województwa. Po zakończonych pracach wyjaśniamy klientowi, jak odpowiednio dbać o stworzony przez nas system. Klimatyzację trzeba bowiem regularnie oczyszczać.

Masz pytania?

NAPISZ DO NAS

Kontakt telefoniczny:

+48 666-918-888

Adres email:

biuro@iEnergia.eu

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego w celu ustalenia szczegółów spotkania: