Instalacje fotowoltaiczne w Giżycku

Instalacje fotowoltaiczne – montaż w Giżycku

Zajmujemy się tworzeniem instalacji fotowoltaicznych w Giżycku i okolicznych miejscowościach. Takie systemy mają za zadanie zmniejszyć wydatki za prąd wykorzystywany w danym gospodarstwie domowym. Ich koszt zwraca się w przeciągu kilku lat, w zależności od liczby paneli i wybranego stanowiska. W naszej firmie pracują specjaliści, którzy zajmują się dokładną analizą lokalizacji paneli, a także ich odpowiednim doborem. Działamy w taki sposób, by zapewnić pełną wydajność montowanego systemu.

Montujemy zarówno instalacje on-grid, jak i off-grid. Sprawdzamy, czy w danym przypadku istnieje zasadność do magazynowania energii we własnych akumulatorach, zamiast oddawać ją do sieci. Wybieramy odpowiednie miejsce pod panele, a następnie przechodzimy do realizacji ich montażu w terenie.

Nasze prace przebiegają w ściśle określonym porządku. Zajmujemy się przygotowaniem dachu czy fragmentu ziemi, na którym zostanie zamontowana instalacja. Kolejne kroki to:

  • opracowanie konstrukcji wsporczej,
  • stworzenie systemu instalacyjnego pod ogniwa,
  • montaż falowników,
  • montaż i podłączenie paneli fotowoltaicznych,
  • podłączenie całej instalacji do sieci.

Na końcu wykonujemy pomiary, które pozwalają na sprawdzenie rzeczywistej wydajności sieci. Instruujemy również właścicieli, jak prawidłowo dbać o instalację fotowoltaiczną. Trzeba bowiem pamiętać o jej regularnym czyszczeniu, by liście czy inne zabrudzenia nie powodowały obniżenia wydajności całego systemu.

Masz pytania?

NAPISZ DO NAS

Kontakt telefoniczny:

+48 666-918-888

Adres email:

biuro@iEnergia.eu

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego w celu ustalenia szczegółów spotkania: