Instalacje fotowoltaiczne Elk 

Instalacje fotowoltaiczne dostępne w Ełku

Instalacje fotowoltaiczne w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. Wszystko ze względu na możliwość pozyskania energii elektrycznej we własnym zakresie. W ostatnim czasie prąd mocno drożeje, dlatego dla wielu osób jest to sposób na dużą oszczędność.

Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych przede wszystkim w Ełku, Olsztynie i okolicznych miejscowościach. Stosujemy wysokiej jakości części zgodne z nowoczesnymi standardami. Zanim przejdziemy do realizacji zlecenia, badamy zapotrzebowanie na energię elektryczną w danym gospodarstwie domowym. Bierzemy pod uwagę przede wszystkim rachunki za prąd z poprzednich miesięcy. Wybieramy takie miejsce na instalację paneli fotowoltaicznych, by nie były one zacienione i mogły produkować energię elektryczną przez cały dzień, bez względu na porę roku.
Montaż instalacji fotowoltaicznych przez naszą firmę składa się z kilku etapów:

  • opracowanie konstrukcji wsporczej,
  • rozłożenie systemu pod ogniwami,
  • montaż falowników,
  • montaż i podłączenie paneli,
  • podłączenie instalacji do sieci energetycznej,
  • pomiar wydajności.

Montujemy także instalacje fotowoltaiczne w Giżycku i w okolicach. Wybieramy taki typ całego systemu, który sprawdzi się najlepiej w danym miejscu. Trzeba bowiem pamiętać, że użytkownicy fotowoltaiki mają opcję oddania nadmiaru energii do sieci lub magazynowania jej we własnych akumulatorach, które należy zamontować w budynku.

Masz pytania?

NAPISZ DO NAS

Kontakt telefoniczny:

+48 666-918-888

Adres email:

biuro@iEnergia.eu

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego w celu ustalenia szczegółów spotkania: